Emailadressen Bernardusschool

Anita de Winter (groep 3 / teamleider onderbouw);
anita@rkbernardusschool.nl 
Anneke van Houten (groep 7 /  Plusklas);
annekevh@rkbernardusschool.nl
Annemieke Zuijderduijn (groep 7);
annemieke@rkbernardusschool.nl
Bouwiene Keekstra
bouwiene@rkbernardusschool.nl 
Celine Jonkers (groep 6);
celine@rkbernardusschool.nl
Corrie de Vassy (groep 4);
corrie@rkbernardusschool.nl
Daphne Noorlander (groep 1/2b)
daphne@rkbernardusschool.nl 
Danielle de Winter (groep 4 en 5);
danielle@rkbernardusschool.nl 
Dionne Faassen (groep 1/2b);
dionne@rkbernardusschool.nl
Elvera de Lange (onderwijsassitente)
elvera@rkbernardusschool.nl
Marja Oudshoorn (groep 1/2a / intern begeleider);
marja@rkbernardusschool.nl
Nicole Singeling (groep 1/2a);
nischool@live.nl
Ria Kerkvliet (groep 3);
ria@rkbernardusschool.nl
Sabine Steinebach (directeur);
sabine@rkbernardusschool.nl
Sannie Cortenbach (groep 5);
sannie@rkbernardusschool.nl
Tim Gonlag (groep 8);
tim@rkbernardusschool.nl